Apie mus

UAB „Anra Investicija“ įsteigta 2008 metais, aktyvią veiklą vykdo nuo 2009 metų.

Pagrindinė mūsų  įmonės  veikla – įmonių  registravimas Europoje,  tame  tarpe  Lietuvoje,  buhalterinės apskaitos teikimas, juridinės  paslaugos.

UAB „Anra Investicija“   bendradarbiauja su registratoriais, finansinėmis ir juridinėmis kompanijomis   Kanadoje, JAV, Honkonge, Singapūre o  taip  pat  Europoje. Mūsų  įmonė gali  pasiūlyti  banko  sąskaitų atidarymą  Europos ,  o  taip  pat  Sent Vincento ir Grenadinų  bankuose.

Sukaupta  darbo patirtis , kvalifikuoti  darbuotojai  bendradarbiaudami su partneriais ne  tik   Europoje  , padės Jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Mes saugome ir gerbiame Klientą, todėl  stengiamės   kokybiškai  ir  laiku atlikti  savo  darbą. Brangindami savo darbą ir laiką, remdamiesi abipusės pagarbos principu, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus bei savo galimybes.

Mes visada esame pasirengę bendradarbiauti. Jūs galite tikėtis iš mūsų operatyvumo, supratingumo ir pagalbos, bet kuriuo rūpimu klausimu. Taip pat patarsime, kurio banko teikiamų paslaugų komplektas yra tinkamiausias Jūsų verslui bei atsiskaitymams vykdyti.

Turime vieną tikslą – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitinka kliento lūkesčius. Teikdami savo paslaugas remiamės konfidencialumo, lankstumo, pasitikėjimo, aukštos kokybės, individualumo, ir moralės principais.


Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting ',' or ')' in /home/anrainvest/domains/anrainvesticija.eu/public_html/wp-content/themes/anra/footer.php on line 80