Apie mus

UAB „Anra Investicija“ įsteigta 2008 metais, aktyvią veiklą vykdo nuo 2009 metų.

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – įmonių registravimas Europoje, tame tarpe Lietuvoje, buhalterinės apskaitos teikimas, juridinės paslaugos.

UAB „Anra Investicija“ bendradarbiauja su registratoriais, finansinėmis ir juridinėmis kompanijomis Kanadoje, JAV,  Honkonge, Singapūre, o taip pat Europoje. Mūsų įmonė gali pasiūlyti banko sąskaitų atidarymą Europos, bei kitų kontinentų bankuose.

Sukaupta darbo patirtis, kvalifikuoti darbuotojai bendradarbiaudami su partneriais ne tik Europoje, padės Jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Mes saugome ir gerbiame Klientą, todėl  stengiamės kokybiškai ir laiku atlikti savo darbą. Brangindami savo darbą ir laiką, remdamiesi abipusės pagarbos principu, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus bei savo galimybes.

Mes visada esame pasirengę bendradarbiauti. Jūs galite tikėtis iš mūsų operatyvumo, supratingumo ir pagalbos, bet kuriuo rūpimu klausimu. Taip pat patarsime, kurio banko teikiamų paslaugų komplektas yra tinkamiausias Jūsų verslui bei atsiskaitymams vykdyti.

Turime vieną tikslą – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitinka kliento lūkesčius. Teikdami savo paslaugas remiamės konfidencialumo, lankstumo, pasitikėjimo, aukštos kokybės, individualumo, ir moralės principais.

© Visos teisės saugomos 2018 - Webpower.lt