Įmonių registravimas tikslinėse teritorijose

Lietuvos įstojimas į Europos sąjungą įnešė daug pasikeitimų į verslo struktūrą ir verslo vedimo principus, išplėtė galimybes pasirinkti įmonės registravimo šalį, kiekvienos kurių įstatymai yra skirtingi.

UAB „Anra investicija“ padeda atidaryti įmones paklausiausių jurisdikcijų rinkose.

Tikslinių teritorijų įmonės

Tikslinės teritorijos – https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.1B1CE0F6FEA0 .

Šiandien klasikiniais ofšorais laikomos šalys ir teritorijos, kurių įstatymai leidžia registruotoms jose bendrovėms netaikyti pelno mokesčio. Įmonės registravimas ofšorinėje zonoje duoda žymių verslo valdymo privalumų ir leidžia savininkui legaliai optimizuoti mokesčius. Tačiau įmonės, registruotos ofšorinėse ir žemų mokesčių zonose, privalo laikytis registracijos šalies įstatymų ir verslo taisyklių. Privalumai, kurie suteikiami daugumoje tikslinių teritorijų, yra patrauklūs bet kuriai veiklos sričiai: kompanijai nereikia pateikti kasmetinės finansinės ataskaitos, mokėti pelno mokesčio registracijos šalyje, taip pat tokia kompanija suteikia savininkui tam tikrą anonimiškumą. Tačiau norime atkreipti jūsų dėmesį, kad anonimiškumo įvardintose teritorijose lieka vis mažiau. Ypatingai daug pasikeitimų yra populiariose Britų Mergelių Salų ir Seišelių teritorijose registruotoms įmonėms.

Onšorinės įmonės

Onšorinės įmonės (iš anglų kalbos „Kranto teritorijoje“) – teisinis terminas, reiškiantis finansini centrą, kuriame nėra mokestinių lengvatų, nepaisant to ar įmonė vykdo veiklą tame rajone, ar už jo ribų. Tai įprasta įmonė tradicinių mokesčių jurisdikcijose. Tarptautinėje erdvėje onšorinė teritorija naudojama siekiant išvengti dvigubo apmokestinimo, norint pabrėžti įmonės solidumą. Vienoje jurisdikcijoje, gali būti registruojamos kaip ofšorinės taip ir onšorines įmonės. Onšorinėmis laikomis tos įmonėms, kurios yra registruotos pagal specialius įstatymus, reglamentuojančius bendrovės veiklą. Tam tikrais privalumais gali naudotis įmonės, registruojamos Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Singapūre.
Maloniai prašome kreiptis į mus dėl ofšorinių ar onšorinių įmonių registravimo. Mes pasistengsime rasti sprendimą, kuo geriausiai atitinkantį jūsų poreikius ir lūkesčius.

© Visos teisės saugomos 2018 - Webpower.lt